mutlu-keskin

Özgeçmiş

Diş Hekimliği eğitimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi (Çapa) ‘ nde almasının ardından İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda görev yaparak doktor ve periodontoloji uzmanı ünvanına sahip olmuştur. 

Doktora/Uzmanlık eğitimi sürecinde “İltihabın Periodontal Bakteri Plağı Üzerine Etkisi” konulu projesi ile Finlandiya hükümet bursu kazanmış ve doktora eğitiminin bir bölümüne “University of Turku” da devam etmiştir. Çalışmaları neticesinde 2015 yılında Yrd. Doç. Dr. ünvanı almaya hak kazanmıştır. İltihabi diş eti hastalıkları, diş eti çekilmeleri, diş eti estetiği, implant tedavisi ve estetik diş hekimliği konularında yoğunlukla çalışmakla birlikte bu alanlardaki kongre, sempozyum ve bilimsel aktiviteleri takip etmekdedir. 

Çeşitli kliniklerde diş eti hastalıkları ve cerrahisi uzmanı olarak görev yapmakla birlikte aynı zamanda akademik çalışmalarınıda sürdürmektedir.

Sorularınız mı var?

Hemen Destek Alın

Ağız ve diş sağlığınız hakkında detaylı bilgi almak istediğiniz durumlar için bize her zaman ulaşabilirsiniz. İletişim bilgileri için tıklayın.